• Nieuws
  • Boeiend Museumavontuur: Auris College Rotterdam Bezoekt Boijmans Depot
2 december 2023

Boeiend Museumavontuur: Auris College Rotterdam Bezoekt Depot Boijmans van Beuningen

Een recent hoogtepunt voor een van onze klassen bij het Auris College Rotterdam was het bezoek aan het fascinerende Depot van Boijmans van Beuningen. De leerlingen werden ondergedompeld in een wereld van kunst, geschiedenis en cultureel erfgoed, waardoor hun educatieve ervaring verrijkt werd. In het museumdepot kregen onze leerlingen de unieke kans om een kijkje te nemen achter de schermen van een gerenommeerd kunstmuseum. Ze verkenden de intrigerende collecties, waar kunstwerken en objecten werden bewaard die normaal gesproken niet voor het publiek toegankelijk zijn. Het was een boeiende reis door de geschiedenis, waarbij de klas in contact kwam met diverse kunststromingen en erfgoedstukken. Naast het bewonderen van de kunstwerken, kregen de leerlingen de kans om vragen te stellen en hun eigen perspectieven te delen. Het bezoek aan het museumdepot bevorderde niet alleen hun kennis van kunst en cultuur, maar stimuleerde ook hun nieuwsgierigheid en creativiteit. Het Auris College Rotterdam is dankbaar voor de mogelijkheid om dergelijke verrijkende ervaringen aan te bieden aan onze leerlingen. Het bezoek heeft ongetwijfeld een blijvende indruk achtergelaten op onze leerlingen en hen geïnspireerd om de wereld van kunst verder te verkennen. We kijken uit naar meer van dergelijke educatieve avonturen in de toekomst!

2 december 2023